Przesyłki międzynarodowe

Oferujemy dostarczanie przesyłek międzynarodowych z Polski do Belgii, Niemiec i Holandii. Nasze usługi mają charakter door to door, co oznacza, że odbierzemy od Ciebie paczkę w dowolnym miejscu, a następnie dostarczymy ją pod wskazany adres. Przewozimy również paczki z zagranicy do Polski. Teraz możesz dowolnie dostarczać produkty swoim bliskim, którzy mieszkają za granicą lub przebywają w Polsce. Mimo globalizacji, która sprawiła, że w sklepach jest prawie wszystko, wciąż istnieje wiele lokalnych produktów, za którymi się tęskni będą w innej części Europy.

Zaufany dostawca

Niekiedy Polacy niebędący nigdy za granicą chcą spróbować belgijskiej czekolady, stosowania niemieckiej chemii czy holenderskich przysmaków. Przesyłki międzynarodowe sprawiają, że wszystko to jest możliwe w wygodnej i komfortowej dla Ciebie formie, a także w atrakcyjnych cenach. Tego rodzaju przesyłki to także sposób na przewiezienie dużej ilości rzeczy. Podróżujesz samolotem? Przeprowadzasz się na stałe za granicę? Po wielu latach wracasz do Polskich?

W tych sytuacjach najpewniej masz więcej bagażu niż miejsca na jego przewiezienie. Spokojnie. To nie znaczy, że musisz ponosić ogromne koszty lub zostawić większość przedmiotów, którymi się otaczasz. Dzięki ofercie firmy SPIGA zabierzesz ze sobą wszystko, czego potrzebujesz, a szybkie trasy przewozowe sprawią, że najpewniej przedmioty będą już na Ciebie czekały, gdy Ty dotrzesz do docelowego miejsca. Dbamy także o to, aby towar był odpowiednio zabezpieczony podczas podróży i nie uległ uszkodzeniom.