Busy z Polski do Belgii — Gdańsk

Oferujemy przejazd busami z Polski do Belgii. Nasze usługi mają charakter door to door, co oznacza, że odbierzemy Cię spod wskazanego adresu, a następnie zawieziemy bezpośrednio w docelowe miejsce. Nie musisz się martwić o to, jak dostać się na miejsce odjazdu, ani tym bardziej o to, jak znaleźć w Belgii transport do hotelu czy innego miejsca.

Ofertę kierujemy zarówno do osób prywatnych, jak i przedsiębiorców, którzy zajmują się zatrudnianiem polskich pracowników w zagranicznych firmach. Oferujemy atrakcyjne ceny, a osobom, które regularnie z nami podróżują, promocje i rabaty. Transport z Polski do Belgii dotyczy nie tylko przewozu osób, ale i ich bagaży, za które nie pobieramy dodatkowych opłat(Możesz zabrać ze sobą bezpłatnie 2 duże walizki oraz 1 podręczną). Dzięki temu możesz zabrać ze sobą wszystko, czego potrzebujesz.

Komfortowa podróż

Podróż busem z Polski do Belgii trwa około 10 godzin. W firmie SPIGA zawsze wybieramy najkrótszą trasę, aby jej pokonanie wiązało się z jak najmniejszymi trudnościami. Na drodze zdarzają się różne sytuacje, które trudno przewidzieć, jednak my jesteśmy przygotowani na większość z nich. Nasze pojazdy – busy marki Mercedes Sprinter, są regularnie poddawane przeglądom technicznym, aby były niezawodne. Dodatkowo są wyposażone w wygodne fotele, stosowne oświetlenie oraz urządzenia multimedialne, które pozytywnie wpływają na komfort podróży.

Bus z Polski do Belgii jest prowadzony zawsze naprzemiennie przez 2 kierowców, przez co w trakcie jazdy nie ma niepotrzebnych przerw, a pasażerowie są bezpieczni. Jeśli uczestnicy podróży wyrażą taką chęć, przewoźnik zapewni przerwę w odpowiednim do tego miejscu.

Na terenie Belgii dojeżdżamy m.in. do następujących miast: Antwerpia, Bruksela, Brugge, Charleroi, Gent, Kortrijk, Liege, Leuven, Mons, Namur, Ostende, Tournai. Zajmujemy się również dostarczaniem przesyłek międzynarodowych, za pomocą których możesz wysłać z Polski lub do Polski dowolny towar w atrakcyjnej cenie. Jeśli chcesz sprawdzić, czy z miejsca Twojego pobytu jest możliwy odjazd bądź nadanie paczki, skontaktuj się z nami.