Busy z Polski do Niemiec

Oferujemy przewóz osób busami z Polski do Niemiec. Podróż, w zależności od docelowego miejsca, trwa około 7 godzin. Zawsze wybieramy najkrótszą trasę, abyś dotarł na miejsce najszybciej jak to możliwe. Dojeżdżamy m.in. do następujących miast: Aachen, Bremen, Duisburg, Dusseldorf, Gronau, Hagen, Hamm, Hamburg, Koln, Krefeld, Munster, Nordhorn, Oldenburg, Osnabruck, Rheine, Wuppertal. Jeśli interesuje Cię przewóz osób busem do Niemiec do innego miejsca, skontaktuj się z nami.

Podróż odbywa się nowoczesnymi i ekskluzywnymi pojazdami marki Mercedes Sprinter. Dbamy na bieżąco o ich stan techniczny, aby zminimalizować ryzyko wystąpienia problemów na trasie. Za kierowanie pojazdem zawsze odpowiada 2 kierowców. Dzięki temu dbamy zarówno o aspekt bezpieczeństwa, jak i legalność naszej działalności, ponieważ kierowcy pracują tyle, ile mogą zgodnie z polskimi i unijnymi regulacjami. Dbamy o to, aby kolejne kilometry były pokonywane sprawnie i skutecznie, jednak na życzenie pasażerów robimy przerwy, aby podróż była jak najwygodniejsza.

Wysoka jakość usług firmy SPIGA

Pokonywanie setek kilometrów, jadąc busem z Polski do Niemiec, nie musi być niewygodne. Nowoczesne pojazdy sprawiają, że podróż jest przyjemnością zarówno dla turystów, jak i pracowników, wyruszających do Niemiec w celach zarobkowych. Oferujemy rozkładane fotele, rozbudowany pakiet multimedialny, a dodatkowo nasze busy są wyposażone w ogrzewanie i klimatyzację. Dzięki nim podróż jest wygodna o każdej porze roku. Oświetlenie w busach sprawia, że pasażerowie mogą czytać czy przeglądać dowolne treści bez wytężania wzroku.

Nasze usługi mają charakter door to door, co oznacza, że zabierzemy Cię z wybranego miejsca i dowieziemy Cię w Niemczech pod wskazany adres. Ty nie musisz obawiać się o to, jak dotrzeć zagranicznym transportem do hotelu czy pracodawcy. Zajmujemy się także przewozem osób z Polski do Holandii, dlatego pomożemy Ci w zorganizowaniu podróży również w tym kierunku niezależnie od tego, czy jej celem jest turystyka i rekreacja, czy też praca. Ofertę kierujemy zarówno do osób prywatnych, jak i przedsiębiorców. Zapraszamy do współpracy.