Busy z Polski do Holandii

Oferujemy przejazd busem z Polski do Holandii. Siedziba firmy mieści się w Gdańsku, jednak odbierzemy Cię z innego dowolnego miejsca na terenie województwa pomorskiego. I nie tylko obs Nasze usługi mają charakter door to door, co oznacza, że odbieramy Cię spod wskazanego adresu, a następnie dowozimy na wskazane miejsce Holandii. Dzięki temu nie musisz się obawiać o dojazd lokalnym transportem do wybranego hotelu, agencji pracy czy potencjalnego pracodawcy.

Kierowcy z wieloletnim doświadczeniem i stosownymi kwalifikacjami są gwarancją bezpiecznej podróży. Zawsze pracujemy po dwie osoby, aby nie było niepotrzebnych przestojów na trasie, a jednocześnie, aby w razie niespodziewanej sytuacji, zawsze była osoba, która weźmie na siebie ciężar odpowiedzialności za pasażerów.

Naszym celem jest maksymalne skrócenie czasu przewozu osób z Polski do Holandii, który, w zależności od docelowego miejsca, trwa 8-10 godzin. Dojeżdżamy m.in. do takich miast w Holandii jak: Almelo, Amersfoort, Amsterdam, Apeldoorn, Arnhem, Breda, Delft, Den Helder, Dordrecht, Eindhoven, Emmen, Enschede, Groningen, Haga, Hengelo, Leiden, Maastricht, Meppel, Rotterdam, Utrecht, Venlo, Zwolle. Jeśli chcesz mieć pewność, czy dane miasto jest w naszym zasięgu, skontaktuj się z nami.

Zawsze wybieramy najkrótsze trasy, a wieloletnie doświadczenie w branży pozwoliło nam wypracować ekonomiczny i efektywny sposób jazdy. Oczywiście w trakcie przejazdu, na życzenie pasażerów, robimy przerwy w dozwolonych do tego miejscach.

Komfortowa podróż

Firma SPIGA gwarantuje komfortowe warunki podróży: rozkładane fotele, pakiet multimedialny, ogrzewanie i klimatyzację oraz oświetlenie busów. Dbamy także o to, abyś mógł zabrać ze sobą bagaże, które są Ci niezbędne na czas podróży czy pracy za granicą. Oferujemy również podróże busami z Polski do Belgii, dzięki czemu możesz zwiedzić z nami dużą część Europy lub rozpocząć prowadzenie swojej działalności gospodarczej na jej nowym obszarze. Pojazdy marki Mercedes Sprinter są niezawodne i sprawiają, że nawet wielogodzinna podróż jest przyjemnością. Zapraszamy do współpracy.